בס״ד

סיור בוטיק אותנטי עם רינתי במילאנו (קפוצ׳ינו)

בסיור הבוטיק המיוחד, רינתי, הצלמת המוכשרת, תוביל אתכם במשך שלוש שעות ויותר, דרך העיניים שלה, ממש כמו בעדשה של מצלמה, לחוויה של כל החושים (ריח, טעם, ראיה ומישוש) ברחובותיה הקסומים של שכונה מילאנזית אותנטית הרחוקה מעיני התיירים, שכונה שגם אם הגעתם אליה בטעות, לא הייתם מצליחים לחוות את אותה חוויה. 

סיור זה הוא מסוג הסיורים שקשה להסביר במילים, אבל קל להבין דרך הרגליים, העיניים, הידיים, האף והפה. בסיור הזה נפעיל את כל החושים כדי לראות, לשמוע, להרגיש, להריח ולטעום את הטעמים, הריחות, המראות ופינות הקסם המיוחדות שיש לשכונה הקסומה להציע לכם, בעזרת רינתי, שחיה במילאנו מעל ל-15 שנים.

ביחד, בכיף ובהומור, תלמדו אנקדוטות על חיי האיטלקים, (עם אופציה לסיפור אישי מעורר השראה) ותצאו למסע תרבותי וצבעוני בשוק אוכל מקומי (הסיור משלב את תרבות האוכל אבל לא רק).

במסע זה אתם תראו איך "Made in Italy" נמצא בפרטים הקטנים ותבקרו יחד בבוטיקים איטלקים מגוונים: חנות גראפה יוקרתית, חנות תיקים איטלקית, חנות למכשירי כתיבה ייחודיים (נלמד מה הקשר בין פרארי ללאונרדו דה וינצ׳י) ועוד הפתעות (אפשרות לשופינג). בנוסף נבקר בבית קפה פסטיצ'ריה ותיקה, בגלידרייה שהמקומיים עולים אליה לרגל ונעבור לצד בניינים וארכיטקטורה אופייניים למילאנו.

אז אם אתם חובבי מסתורין ומוכנים ללכת אל הלא נודע – אתם מוזמנים להצטרף אלינו אל הסיור המיוחד ביותר שתמצאו במילאנו – בכל שפה – הנאה מובטחת. 

חשוב לדעת-

  • סיור רגלי שיוצא בשעה 9:00 או 09:15.
  • משך הסיור שלוש שעות+.
  • הסיור מתאים לעד שמונה אנשים.
  • לסיום תקבלו מזכרת, סדרת צילומים קטנה מהסיור ושלל טיפים להמשך שהותכם בעיר.

קפוצ׳ינו דופיו -

סיור יום הולדת במילאנו. קפוצ׳ינו דופיו הוא סיור באותה מתכונת של סיור קפוצ'ינו רק שביחד חושבים ומתכננים איפה להשאיר מתנות או הפתעות (בתשלום נוסף) במהלך הסיור.

מידע כללי -

  • לא עובדים בימי שבת ובחגים יהודיים.
  • ניתן לשדרג לסיור פרטי בתוספת תשלום. 
  • לפרטים, מחיר ואפשרויות שדרוג לסיור, צרו קשר עם רינתי בווטסאפ (לחצו על הכפתור הירוק).
  • מקדמה לPayBox.

מדיניות ביטולים -

במקרה של כוח עליון או עקב אישור בדיקת קורונה חיובית תוחזר המקדמה פחות דמי רישום 10 אירו לאדם. מכל סיבה אחרת – לא תוחזר מקדמה.