בס״ד

סיור אופנה וסטייל - סיורי אופנה בעברית במילאנו

סיור סטייל - אופנה עילית

סיור בוטיק אקסקלוסיבי ייחודי במילאנו, בירת האופנה האיטלקית, המיועד לחובבי אופנה, ולא רק.

הסיור כולל היסטוריה וסיפורים פיקנטיים של אופנה איטלקית ושל בתי האופנה האיטלקיים. במהלך הסיור נטייל ברובע הזהב מונטנפולאונה (Montenapoleone) – רובע האופנה המרכזי של מילאנו, בו נשוטט בין מגוון חנויות היוקרה המעוצבות והבוטיקים האופנתיים של המעצבים הנחשבים והטובים בעולם. בנוסף, נעצור בבית קפה מקומי ואותנטי, ונספוג אלגנטיות איטלקית לצד קפה איכותי.

לסיום נבקר בשכונת בררה הטרנדית – רובע מקסים הידוע ביופיו, בו אופנה וסטייל נמצאים בכל פינה בבוטיקים, הגלריות והארכיטקטורה הייחודיתבמהלך הסיור נבקר גם במוזיאון קטן המוקדש להיסטוריה של העיר ולהיסטוריה של אופנה, ובעיקר נענה על השאלה מדוע מילאנו היא אחת מארבעת בירות האופנה בעולם? 🇮🇹

*לחובבי הוינטג׳ – ניתן לשדרג את סיור הסטייל (בתוספת תשלום) עם תוספת של ביקור שווה ואיכותי בחנויות וינטאג׳ מקומיות עם אווירה מילאנזית אותנטית, הנמצאות ברחוב קסום באזור הנאבילי התוסס.

מחיר -

75 אירו לכל משתתף
70 אירו – מעל 3 משתתפים

סיור סטייל - וינטאג׳

סיור בוטיק אקסקלוסיבי במילאנו לחובבי אופנה ואופנת וינטאג׳.

נסייר במוזיאון אופנה מפורסם, ובו אוסף מרשים ומלא בשיק של בירת האופנה האיטלקית, מילאנו, ונגלה את עולם ההוט קוטור והטרנדים המשפיעים של תעשיית האופנה.

נטייל גם ברובע הזהב (Montenapoleone) – רובע האופנה המרכזי של מילאנו, בו נשוטט בין מגוון חנויות היוקרה המעוצבות והבוטיקים האופנתיים של המעצבים הנחשבים והטובים בעולם. משם נצא לסיבוב שווה ואיכותי בחנויות וינטאג׳ מקומיות עם אווירה מילאנזית אותנטית, הנמצאות ברחוב קסום באזור הנאבילי התוסס.

חשוב לדעת-

  • סיור רגלי במשך שלוש שעות.
  • הסיור יוצא בשעה 10:00 (ניתן לשנות את השעה בתיאום מראש).
  • הסיור יערך על ידי מדריך/מדריכה מהצוות של מילאנו שלי.

מידע כללי -

  • לא עובדים בימי שבת ובחגים יהודיים.
  • ניתן לשדרג לסיור פרטי בתוספת תשלום. 
  • לפרטים, מחיר ואפשרויות שדרוג לסיור, צרו קשר עם רינתי בווטסאפ (לחצו על הכפתור הירוק). 
  • מקדמה לPayBox.

מדיניות ביטולים -

במקרה של כוח עליון או עקב אישור בדיקת קורונה חיובית תוחזר המקדמה פחות דמי רישום 10 אירו לאדם. מכל סיבה אחרת – לא תוחזר מקדמה.